XXV akcja honorowego krwiodawstwa w Starostwie Powiatowym w Tarnowie

Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Starostwie Powiatowym w Tarnowie informuje, iż 6 czerwca 2018 roku w godz. od 8:00 do 12:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tarnowie - ul. Narutowicza 38, odbędzie się XXV akcja honorowego krwiodawstwa.

Rejestracja przewidziana jest w godzinach od 8.00 do 11.00.

Oddając krew pomagamy osobom potrzebującym, które przechodzą niejednokrotnie ciężkie operacje w wyniku wypadku lub choroby. Dajmy przykład solidarności i ofiarności.

- W imieniu członków Klubu HDK przy Starostwie Powiatowym w Tarnowie zapraszam do oddania krwi osoby zdrowe w wieku od 18 do 65 lat oraz do rejestrowania się jako potencjalny dawca szpiku osoby w wieku od 18 do 55 lat - zachęca Jacek Hudyma, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego, Prezes Klubu.

W dniu poprzedzającym oddanie krwi nie należy spożywać alkoholu oraz tłustych posiłków.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

Honorowemu dawcy krwi  przysługuje:

• zwolnienie od pracy w dniu oddania krwi,
  • zwrot utraconego zarobku,
  • posiłek regeneracyjny,
  • prawo do bezpłatnego badania grupy krwi.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY wszystkich chętnych do wzięcia udziału.
Potrzebna Krew - Twoja Także!